III. liga – 12. kolo – 22. 10. 2006 o 14.00 h
Rudinská – K. N. Mesto (Repa), Zvolen – Krásno (21.10., Debnár).
IV. liga sk. SEVER – 12. kolo – 22. 10. 2006 o 14.00 h
Oščadnica – T. Štiavnička (Ondruš), Makov – Belá (Cimprich),
Dúbrava – K. Lieskovec (Marhefka), Tvrdošín – S. Bystrica (Žbirka).
V. liga sk. A – 12. kolo – 22. 10. 2006 o 14.00 h
Skalité – Teplička (Sitár), K. N. Mesto B – Predmier (Balázsik),
Podvysoká – D. Hričov (Nemček), Varín – Radoľa (Bušo),
Bánová B – Raková (Brezany, 21. 10.).
I.trieda dospelí ObFZ Kysúc 12.kolo – 22.10.2006 o 14.00 h
Kys.Lieskovec – Korňa (21.10 o 14.00 Horecký, M.Hlava, Bohovič), Rudina – Staškov (R.Halfár, Staník, Chláde), Turzovka – N.Bystrica (Hrtús, Ploštica, P.Hlava), Vysoká – Snežnica (M. Šuška, Ščury, Ramšák), Zborov – Svrčinovec (Golis, T.Kamenišťák, Holiač),
Zákopčie – Ochodnica (Trúchly, Jantoš, P.Halfár), Povina – Čierne (Kubiš, M.Chovanec, Bohovič)
II.trieda dospelí ObFZ Kysúc 10.kolo – 22.10.2006 o 14.00 h
Radostka – Klokočov (Maják, Poliak, Kubica).
I.trieda dorast 1 ObFZ Kysúc 2.kolo – 22.10.2006 o 11.30 h
Vysoká – Snežnica (Sčúry, Ramšák), Zborov – Nesluša (21.10 o 14.00 h Krenželák – M.Šuška), Dunajov – Ochodnica (Šamaj – Benko), St.Bystrica – Čierne (Kubica – Poliak).
I.trieda ml.žiaci - 10.kolo – 22.10.2006:
Podvysoká – N.Bystrica (10:00 Šamaj), St.Bystrica – Krásno (21.10 12:00 Štrba).
III. LSD a LMD – 12. kolo – 22. 10. 2006 o 10.00-12.30 h
K. N. Mesto – L. Mikuláš (21. 10. o 11.00-13.30, Brodňan),
Čadca – Savon BB (Krško).
IV. liga dorast sk. SEVER – 12. kolo – 21. 10. 2006 o 14.00 h
Krásno – Stráňavy (22. 10. o 11.30, Králik).
V. liga dorast sk. A - 12. kolo – 22. 10. 2006 o 11.30 h
Skalité – Korňa (21. 10. o 14.00, Moják), Rudina – Staškov (21. 10. o 14.00, Holeša), Makov – Rosina (Matejčík), D. Hričov – D. Tižina (21. 10. o 14.00, Hreus), Podvysoká – Svrčinovec (21. 10. o 14.00, Halfar), Hôrky – Radoľa (Taraba), K. Lieskovec – Raková (21. 10. o 14.00, Petrák st.).
II. LSŽS a MŽS – 12. kolo – 21. 10. 2006 o 10.00-12.00 h
T. Teplice – Krásno (22. 10., ObFZ MT), Žilina B – K. N. Mesto (22. 10. o 12.00-14.00, ObFZ ZA), Zborov – Bytča (ObFZ CA), K. Lieskovec – Námestovo (Šuška).
III. LSŽ a MŽ sk. A – 12, kolo – 21. 10. 2006 o 10.00-12.00 h
Korňa – Čadca B (22. 10., ObFZ CA), R. Teplice – Staškov (Zachar),
Oščadnica – Čierne (Čuboň), Turzovka – Skalité (Drozd), Rajec – Bánová (Strna), Radoľa – Rudinská (Martinec), Svrčinovec – Raková (14.00, Petrák ml.).
DELEGOVANIE SFZ- I. LSŽS a MŽS – 12. kolo – 21. 10. 2006 o 10.00-12.00 hČadca – Žarnovica (Staník).