Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Víkend skončil pre Čadcu prehrou

ŠK 98 Pruské – Hbk Čadca 5:2 (1:0, 1:0, 3:2), Valient 2, Frenčan, Pecucha, Chotár – Drábik, Urbaník.
Hráči Čadce išli k nováčikovi súťaže s jasným úmyslom vyhrať a oplatiť prehru z baráže. Úvod stretnutia tomu aj nasvedčoval, keď sa domáci celok nemohol vymaniť spod tlaku. V druhej polovici prvej tretiny však prišiel náhodný gól do siete Sviteka a to vnieslo na hokejky Čadčanov nervozitu. V strednej časti zápasu bola hra priemerná domáci narúšali akcie hostí a z odrazených loptičiek strieľali góly. až v závere tretej tretiny sa Čadca dokázala presadiť aj gólovo. Pri záverečnej hre bez brankára Čadca opäť inkasovala a odchádzala bez bodu. Zostava: Svitek (Jurga) – Martin Smolka - Daniel Staškovan - Radim Smolka, Róbert Drábik – Tomáš Urbaník – Rudolf Kučák, Tomáš Kubica, Martin Plaštiak, Tomáš Šurik - Tomáš ucek, František Ujházi – Radoslav Kandrik, Ján Jašurek

Hbk Andžé Piešťany – Hbk Čadca 8:0 (1:0, 4:0, 3:0), Kolník, Ferkodič, Blištan 2, Filip, Moravčík 2, Stanek.
Do Piešťan cestovala Čadca s rešpektom. Domáci tím nadelil v záverečnom zápase minulej sezóne nelichotivých dvadsaťjeden... Keby Čadčania využili dve hrubé chyby domácich, keď si nerozumeli v obrane, zápas sa mohol odvíjať úplne inak. Hokejbal sa hrá na góly a tie Čadca nedala, naopak dostala osem. Škoda nevyužitých presiloviek a inkasovaných gólov v oslabeniach.
Zostava: Jurga (Svitek) – Radim Smolka – Tomáš Urbaník, Rudolf Kučák, Róbert Drábik – Daniel Staškovan – Martin Smolka, Jozef Baculák – Ján Jašurek, Tomáš Rucek – Tomáš Šurik, František Ujházi – Radoslav Kandrik.

1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 098

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

11 h
Turnaj vo Vysokej nad Kysucou v roku 2015. Zľava Miroslav Petrák ml., Jakub Kolesnáč, Krenželák a Miroslav Petrák st.

Pred svojím prvým zápasom zahviezdil.

14 h
Spoločné foto po testovaní v Kysuckom Novom Meste.

Primátor Marián Mihalda nerozumie, odkiaľ sa berú percentá pozitívnych.

19 h
Jozef Mozol, poradca ministra dopravy SR.

Jeho prvé kroky viedli na stretnutie so zástupcami dolných Kysúc. Zdôrazňuje však, že k dispozícii je celému regiónu.