Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky
1. TRIEDA OBFZ KYSÚC

Korňa rozstrieľala súpera trinástkou

Snežnica – Staškov 8:1 (5:0), 4. Labuda, 21. a 44. Tomáš, 17. a 34. Bahna, 50. a 70. a 73. Hlavatý – 87. Trnka. Bol to pekný zápas pre divákov, ktorí mohli vidieť veľa gólov. Domáci chceli vyhrať, hra bola na oboch stranách čistá. Prevahu však z kopačiek domácich hostia nestiahli..
R Jašúrek, 80
SNEŽNICA: Jaššo – J. Smieško, J. Beňadik, Pa. Labuda, Úkrop, Jar. Beňadik, Šidlo, Labuda, J. Tomáš, Bahna, Hlavatý, (Palarec, Javorík, Bugáň).
STAŠKOV: Švik – Kubalák, Knapík, P. Králik, J. Dodek, Haluščák, Babiš, Trnka, Juraš, Furdan, Badura, (Čmelík).
Svrčinovec – Turzovka 0:1 (0:0), 50. Mucha.
Vyrovnaný zápas sa hral na ihrisku Svrčinovca. Domáci však nevedeli premeniť vyložené šance, ktoré si vytvorili a tak sa v druhom polčase iniciatívy ujali hostia z Turzovky, ktorí svoju aktivitu pretavili v krásne víťazstvo. R Kajánek, 120, ŽK: Stráňava – Rovňaník.
SVRČINOVEC: M. Kulla – Zubričan, Kordek, Jar. Kulla, Pištek, Stráňava, Gomola, Mrmus, Kubišta, Halfár, Krajina, (Krela, Krišica, P. Kulla).
TURZOVKA: Stanek - Šulek, M. Rovňaník, P. Blažek, Puškár, Horčičák, Brezina, L. Blažek, Matejík, R. Mucha, Závičár, (Chmúrik).

Rudina – Povina 4:1 (3:0), 7. Puraš, 32. Piesecký, 40. Ševčík, 70. Pastucha – 63. Žiliak. Bol to slušný zápas, keď v prvom polčase dominovali domáci. V druhom už len pridali ďalší víťazný gól. Hostia nechceli ostať zahanbený a tak zvýšili v druhom polčase svoju aktivitu a strelili jeden gól. R Klušák, 150, ŽK: Kotrč, Ševčík, Puraš – Krasňan, Papan
RUDINA: Barčík - Kopas, Králik, Urbánek, Guzma, Piesecký, Kotrč, Ševčík, Pastucha, Puraš, Šaran, (Haluška, Ondrušek).
POVINA: Andel – Chovanec, Staňa, Pupik, Krasňan, Tichý, Mrmus, J. Papan, Žiliak, M. Varga, Bršlík, (Kašík, Donát).
Ochodnica – Radôstka 2:1 (0:1), 71. a 76. Tarana – 24. Kuric. Prvý polčas si lepšiu chuť na futbal urobili hostia z Radôstky. Už v 24. min sa ujali vedenia. No po obrátke akoby na ihrisko nastúpilo iné mužstvo Ochodnice a tvrdou hrou sa postarali o víťazstvo. R Kubiš, 150.
OCHODNICA: Kubošek – Čičko, Baranec, Gašinec, Špita, Talaniy, Povinec, Trúchly, Mlich, Zalak, Tarana.
RADÔSTKA: Koňušiak – Skaličan, Zajačik, Ďurinák, J. Slivka, Kašaj, Repka, Kuric, Jantula, Košťál, Strnádel.
Čierne – Vysoká 2:0 (1:0), 23. a 88. P. Gomola. Na ťažkom teréne sa v lepšom svetle predviedli domáci, ktorý však počas celého zápasu museli odolávať tlaku hostí. Vysočania v snahe zvrátiť jednogólove vedenie domácich otvorili hru a v samom závere dovolili Gomolovi zvýšiť na konečných 2:0. R Horecký, 80, ŽK: Pučalík, Štiliak – Kovalík, Bavlšík
ČIERNE: P. Fonš – Vorek, P. Gomola, R. Fonš, Matys, Pučalík, Kríž, Unzeitig, Jokl, M. Fonš, Štiliak, (Jančík, Štetiar).
VYSOKÁ: Šamaj – Bavlšík, Kovalík, Planéta, Ľ. Koleňák, Altof, K. Koleňák, Doboš, Cigan, Kubošny, Kupšo, (Chobot, Minek, Hvizdak).
Radoľa – Zborov 5:1 (2:0), Minár, Kaplík 2, J. Žubor, S. Žubor – Kocifaj. Od prvej minúty mali domáci prevahu, ktorú dokázali využiť. Bol to veľmi pekný zápas aj zo strany hostí. Tí si chuť po víťastve prenesú do ďalšieho kola. R Ramšák, 100, ŽK: Koňušík
RADOĽA: Krešák – Ploštica, Rad. Minár, P. Lisko, J. Minár, Šidlo, Harcek, M. Gazdík, Sta. Žubor, Kaplík, J. Žubor (Ďuriš, Verešík, Patyk).
ZBOROV: Macák – Podolák, Noskovič, Šadlák, Zuščák, Kocifaj, Koňušík, Franek, M. Kubica, Čimbora, L. Kubica (Šlapka).

Korňa – Kysucký Lieskovec B
13:0 (4:0), 8. a 21. a 70. Korduliak, 24. Staník, 34.a 59. Ligáč, 56. a 73. a 79. M. Papík, 68. Dorociak, 84. Chytil, 87. Kotek, 90. Učnik. Bolo to pekná hra pre oko diváka. Aj keď to bola jednoznačne hra len na bránu hostí. Domáci nesklamali svojich fanúšikov. No prekvapenie, o ktoré sa postarali v podobe 13 gólov sa bude ešte dlho rozprávať určite aj v iných mužstvá. Hostí veľmi oslabilo zranenie brankára.
R Čimbora, 80, ŽK: Vlček
KORŇA: Vranečka – Korduliak, Dorociak, Michalíček, Vyrobík, Ligáč, Kotek, Špánik, M. Papik, Fr. Papik, Chytil, (Košeľa, Učnik).
KYSUCKÝ LIESKOVEC B/LODNO: Žák – Šutý, Šamaj, Vlček, Čučo, Rechtorik, Grysa, Smolka, Kuchta, Badura, Hunčík.