Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

Hádzanárky prehrali v oslabení

Močenok - Čadca 27:18 (13:9). Na ďalší majstrovský zápas cestovali hádzanárky Čadce do Močenku v značne oklieštenej zostave, keď z rôznych dôvodov chýbali Drozčáková a V. Rebrošová pre zranenie.

Kuková kvôli škole a Švábiková pre iné povinnosti. Nastúpili teda len v základnej zostave bez náhradníčok. S domácimi držali krok do 25. min prvého polčasu, keď pre nedisciplinovanosť bola do konca zápasu vylúčená Oselská, čím zbytočne oslabil svoje družstvo. Od tohto momentu prakticky celý druhý polčas mali Čadčianky o jednu hráčku menej pretože neboli náhradníčky. Naviac sa obnovilo zranenie Klieštikovej, tá však so sebazaprením zápas dohrala. Za tejto situácie podalo oslabené družstvo Čadce heroický výkon, za čo si vyslúžilo potlesk aj od domáceho publika. Ďalšej prehre však nezabránilo.

Tréner Jaroslav Rebroš: "družstvo po 2 nešťastných prehrách, kde malo zápasy dobre rozohráte je pod psychickým tlakom, čo sa prejavilo aj zbytočným vylúčením Oselskej. Naviac veľká absencia hráčok tiež družstvu neprospela. Za tejto situácie potrebujeme dobrý výsledok ako soľ myslím, že by mohol prísť už túto sobotu proti Interu Bratislava."
ČADCA: Krišicová - I. Rebrošová 11, Bjelobá 1, Steiningerová 3, Klieštiková 1, Šalagová 2, Oselská.
Najbližší program:
1. a 2. októbra: Čadca - Inter, na tento zápas pozíva vedenie klubu všetkých fanúšikov a verí, že konečne prídu na rad aj body.
Zlatná - Nitra, Trenčín - Púchov, Topoľčany - Nové Zámky, Močenok - Banská Bystrica B.
OSTATNÉ VÝSLEDKY:
3. kolo: Nitra - Inter 37:30, Púchov - Zlatná n/O. 20:22, B. Bystrica B - Topoľčany 32:28, Nové Zámky - Trenčín 22:29.

2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  4. Crème de la crème po slovensky
  5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
  6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  7. Po Slovensku na motorke
  8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
  9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
  7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
  8. Zázračná škola so zelenou strechou
  9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?

Starú hasičskú striekačku nechali zrekonštruovať

Dobrovoľní hasiči z Oškerdy zreparovali storočnú hasičskú striekačku, ktorá bola kedysi vystavená v pri miestnom kostolíku.