Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky
1. TRIEDA OBFZ KYSÚC

Nešťastná remíza v Snežnici

Staškov - Svrčinovec
2:1 (1:0), 20. a 56. Páleník - 24. Kupka. Vyrovnaný zápas s množstvom nevyužitých šancí mali možnosť vidieť diváci na Staškove. Hrdinom zápasu sa jednoznačne stal Páleník, ktorý Staškovanom zabezpečil víťazstvo. Hostia síce hrali kvalitný futbal, no futbalová šťastena ich tentokrát obišla.R Kubiš, 80, ŽK: Králík.

STAŠKOV: Čmelík - Knapík (70. Furgan), Králik, Gotwald, Dodek, Halučšák, Babiš (92. Juráš), Štrkaň, Cisarik, Páleník (82. Žak), Furdan.
SVRČINOVEC: Slovák - Cyprich, Kordek, J. Kulla, J. Krkoška, Halfar, Gomola, P. Kulla, Laš, Kubišta, Mrmus, Ondrušek.
Snežnica - Rudina 1:1 (1:0), 15. Jašo - 93. Králik. V úvode stretnutia sa prejavili viac domáci, ktorí už v 15. min otvorili skóre. Držali hru na svojich kopačkách. V druhom polčase však mali už hostia územnú prevahu a po hrubej chybe brankára v 93. min inkasovali nešťastný gól, ktorý ich pripravil o tri body. R Jantoš, 130, ŽK: Sniežko, Labuda - Kotrč.

SNEŽNICA: F. Jašo - Hlavatý, Smieško, P. Labuda, Úkrop, Šidlo, T. Jašo (85. Skrutek), Ján Beňadik, Bahna, Jaroslav Beňadik, M. Labuda.
RUDINA: Barčík - P. Mičan (50. Kuzma), Piesecký, Sevčík, Luciak, M. Mičan, Malík, Kopásek (64. Šaran), Puráš, Matejka, Pastucha.
Turzovka - Ochodnica 0:1 (0:1), 20. Labák. Mužstvo hostí bolo v prvom polčase lepším tímom, čo vyústilo v 20. min otvorením skóre. No v druhom polčase aj domáci zvýšili tlak, ale z bezvýslednou koncovkou. R P. Kupka, 50, ŽK: Černošek, Baranec, Čičala.
TURZOVKA: Daňek (46. Chmúrik) - Šulek, Rovňaník (57. Pavlík), Molovčak, Puškár, Horčičák, Pavlík, Brezina, Mudrík (65. Blažek), Zavičár, Rovňanik.
CHODNICA: Kubošek - Čelko, Baranec, Čičala (76. Kubala), Černošek, Povinec, Horváth (81.T. Truchly), M. Trúchly, Mlych, Tarana (88. Tvarúžek).
Povina - Čierne 0:0. Prvý polčas sa obe mužstvá len spoznávali. No pre donedávna topiace sa Čierne je aj bod zo súperovho ihriska nádejou na zlepšenie. Vyrovnané stretnutie neprinieslo žiaden zvrat. Domáci hrali dobre, len koncovky nedokázali premeniť a tak sa s bodmi delili. R Petrák st., 50.
POVINA: Janošík - Kašík, Lisko, Pupik, Krasňan, Žiliak, Jur. Papan, Damaška, Joz. Papan, Varga, Mrmus.

ČIERNE: P. Fonš - Benko, Gomola, R. Fonš, Jančik, Pučalik, Unzetig, Špiriak, Kubalík (55. Joukl), Kubalík (65. Pitek), Majchrák.
Radôstka - Radoľa 2:2 (1:1), 3. Zajáčik, 90. Slivka - 2. Ďuriš, 85. Harcek. Zápas bol v celku vyrovnaný. Hlavne v prvom polčase predvádzali mužstvá partiu rovnocennosti. Hra sa otvorila hlavne v druhom polčase, keď v snahe zvrátiť výsledok vo svoj prospech predvádzali obidve mužstvá pekný futbal. No po obrátke to bolo opäť meranie rovnakých síl. Radôstka dala jeden gól rovnako však aj Radoľa. R Hrtus, 100, ŽK: Hrtús - Slivka.
RADÔSTKA: Labant - Matejčík, Zajačik, Frišč, Slivka, Poništ, Skaličan, Hýl, Koščál, Kubala, Strnadel.
RADOĽA: Belko - Žubor, J. Kaplík, Harcek, Gazdík, Vlček, Ďuriš (86. Padych), Ploštica (59. Ľuboš), Macejko, Pavlus.
Vysoká - Korňa 2:3 (1:0), 15. Kupšo, 60. Koleňák - 50. a 80. Tkáčik, 85. Ligač. Domáci začali svižne, keď už v 15. min viedli 1:0. Radosť z víťazstva im však pokazil Tkáčik, ktorý v 50. min vyrovnal. Domáci síce opäť zvýšili, no na tlak, ktorý Korňanci v závere predviedli nestačili.
R Jašúrek, 100, ŽK: Bavlšík - Korduliak, Mucha, Chytil, Šperka.
VYSOKÁ: Šamaj - Bavlšík, Odnoga, Zajac, Holák, K. Koleňák, L. K. Koleňák, Hetflays, Jančík (46. Kmínek), Kubištel, Kupšo.
KORŇA: Čuboň - Vyrobík, Dorociak, Pavol Korduliak, Peter Korduliak, Ligač, Kotek, Kubala (64. Koleňák), Chytil, Jozef Michalíček, Tkáčik.

Zborov - Kysucký Lieskovec B/Lodno 1:0 (1:0), 45. Noskovič.
Obojstranne dobrý futbal sa hral na Zborove. Hostia hrali aktívne, ale obrana domácich výborne striehla. V závere 1. polčasu sa o rozruch v bráne súpera postaral Noskovič, ktorý tým aj rozhodol stretnutie. Po obrátke sa hralo v strede poľa. Domáci jednogóloví náskok veru nemienili pustiť. R M. Hlava, 150, ŽK: Kocifaj - Mrvečka, Fujak.
ZBOROV: Horniak - Podolak, Noskovič, J. Neveďal, Košťál, Kocifaj, M. Neveďal, Zuzčák, M. Kubica, Jantoš, L. Kubica. (Frnka, Jedinák, Jakubec)
KYSLUCKÝ LIESKOVEC B/LODNO: Tomašec - Mičica, Janek, Ceniga, Tatarčiak, F. Fujak, Šamaj, V. Fujak, Kralik, Retórik, Kekely. (Onderáš, Mrvečka, Mihalda).