Góly nevideli v Strečne, doma prehrala iba Oščadnica

Skalité - Makov 3:0
(2:0), 28. a 58. (11 m) Kaňa, 40. Vlček. V úvode polčasu mali miernu prevahu domáci, keď dva razy pohrozil Kaňa. Hostia sa dokázali vymaniť spod tlaku a párkrát aj ohrozili bránku Tatarku. Hra mala spád a v 28. min. sa individuálnou akciou blysol Chovanec, keď prepasíroval loptu na Kaňu, ktorý otvoril gólový účet zápasu. Hra naberala spád a ešte do prestávky zvýšiť na 2:0 peknou hlavičkou Vlček, ktorý zúžitkoval centimetrový pas Baroňáka. Makov si dokázal vypracovať šance, ale streleckú mušku jeho hráči zrejme zabudli doma. Začiatok druhého polčasu opäť patril domácim, územnú prevahu však zúročil až v 58. min. z penalty Kaňa. Dve minúty pred koncom mohol výborne hrajúci Kaňa zavŕšiť svoj hetrik po kolmej prihrávke Chovanca, ale dobre postavený Toman mu šancu zlikvidoval. "Ďakujem chlapcom za predvedený výkon. Som nadmieru spokojný. Po nelichotivom výsledku v Predmieri ukázali, že futbal hrať vedia," povedal po zápase spokojný domáci tréner František Padych. R Droppa, 350, ŽK: Sidora - Olšovský, Mihajlov.

SKALITÉ S. Tatarka - Ľ. Mikula, Sidora, Vlček, Ĺ. Serafín, Čanecký, Baroniak, Chovanec, M. Serafin, Macek, Kaňa (Ramšák, R. Mikula, Bury). MAKOV: Toman - Sojčak, Mihajlov, Pavelka, Banetka, Kubošný, Šustek, Barčák, Olšovský, Kupšo, Valek (Stuchlík, Holák, Nemec).
Oščadnica - Stará Bystrica 3:4 (0:2), 52. J. Kučák, 60. A. Straka, 70. J. Minár - 20. (11 m), 27. a 67. Faktor, 80. vlastný. Domáci nastúpili s odhodlaním vyhrať, priebeh však ukázal, že to bude nesmierne ťažké. V prvom polčase strieľali góly len hostia. Chuť si urobil Faktor už v 20. min. z penalty a do prestávky pridal aj druhý gól po individuálnej akcii. Druhý polčas už domáci zabrali naplno a dokázali vyrovnať nepriaznivý stav. Faktor ale potom dovŕšil hetrik z priameho kopu, domácu odpoveď zariadil Minár. Aj naďalej sa hral celoplošný futbal s množstvom šancí. V jednej z nich bol aj Trizuliak, ktorý nabehol do šestnástky, kde hľadal lepšie postaveného spoluhráča, no "našiel" iba nohu protihráča, ktorý v snahe zablokovať prihrávku poslal loptu do siete prekvapeného Žáka... Oščadnica si ešte v závere dokázala vytvoriť tlak, ktorý vyústil do pokutového kopu. Exekútor V. Kučák si však po jeho realizácii držal hlavu v dlaniach... R Vojvoda, 400, ŽK: Žák, Brisuda - Griga, L. Kolembus, Matejčík.
OŠČADNICA: Žák - Kuljovský, Zemaník, R. Minár, Brisuda, Škripek, Lušňák, Krela, J. Kučák, Ondrušek, V. Kučák, (J. Minár, Kopera, Straka).STARÁ BYSTRICA: Čmiko - Bičian, Šumský, Griga, Matejčík, Ľ. Kolembus, Trizuliak, Vrba, L. Kolembus, Faktor, Matejčík, (Koňušiak, Bitek, Poništ).
Strečno - Raková 0:0. Od úvodných minút sa hralo v réžii domácich, a hoci ich tlak narastal, chýbalo gólové korenie. Najbližšie mali domáci ku gólu v 27. min., priamy kop zahrával Trhančík, no jeho strela tesne minula bránku. V 40. min. si to vyskúšal opäť, brankár len s námahou vyrazil jeho delovku, dobiehajúci Kadaši už ale nestihol odrazenú loptu usmerniť do siete. Ešte do polčasu mal veľkú šancu Kan. Druhé dejstvo kopírovalo to prvé - domáci búšili na bránku súpera, ale neúspešne. V 55. min. však mohli prehrávať, no Krištofík trafil brvno, rovnako jako na druhej strane po hlavičke Sokolovského... V závere ešte podržal svojich Pazdera. R Beňo, 150, ŽK: Oberta - Šperka, Krištofík. STREČNO: Kopásek - Fraško, Kadaši, Bičan, D. Trhančík, P. Obarta, Sokolovský, J. Trhančík, R. Sokolovský, Kan, Pratak (Gašper, F. Obarta). RAKOVÁ: Pazdera - Majerík, Poliak, Tatarčiak, Repa, Šupolík, Kováčik, Jarabek, Olšiak, Šperka, Krištofík (Kotula, Hlušek).

Rosina - Kysucké Nové Mesto B - Nesluša 4:1 (0:1), 53. a 70. Heiser , 82. Rácz, 87. Turský - 43. Lisko. Prvý polčas mali domáci výrazný tlak, no nepodarilo sa im z neho skórovať. Naopak po rýchlom, peknom brejku hostí sa tesne pred prestávkou presadil Lisko a hostia tak šli do kabín s náskokom. Domáci však v druhom polčase svoju prevahu konečne začali dávať najavo aj gólovo a už v 53. min. sa podarilo Heiserovi vyrovnať. Od tohto momentu bolo na ihrisku už len jedno mužstvo. V 70. min. sa opäť trafil presne Heiser a v záverečnej desaťminútovke ešte prikrášlili výhru Rácz a Turský. R Blahušiak, 100. ROSINA: Holiš - Smieško, Lisík (60. Jašo), Jacko, Turský, Ondák, Kudla (55. Banoch), Hodas (70. Kais), Heijser, Rácz. KNM B: Ritnošík - Hutyra, Vlček, Židek, Frolo, Lisko, Valiašek, Mičiak, Holáň, Kačerík, Špiriak (82. Chladek).
Belá - Varín - odložené, pre nespôsobilý terén.
Teplička - Rajec 3:0 (2:0), 21. P. Bielik, 37. B. Adamus, 85. P. Králik (11 m). V úvodnej štvrťhodine sa tímy akoby oťukávali. V 20. min. dali hostia gól, ale pre údajný ofsajd ho rozhodca Chudý neuznal. Tento moment sa ukázal byť veľmi dôležitým, pretože už o minútu po peknej akcii strelil domáci Bielik prvý gól. Hostia síce mali šance, ale nedokázali ich zužitkovať. Domáci ešte pred prestávkou zvýšili vedenie, keď na center z ľavej strany obrana Rajca nezareagovala a Adamus z voleja prekonal Kmeťa. V druhom polčase hra stratila na tempe. Hostia sa snažili znížiť, v závere však stratili v strede poľa loptu a Kyselu v pokutovom území fauloval obranca hostí. Nariadenú penaltu premenil Králik a spečatil tak výhru domácich. R Chudý, 150, ŽK: L. Januš, T. Mintál, Ľ. Hruška, P. Králik (Teplička). TEPLIČKA: Majerčík - Ľ. Hruška, P. Králik, Šmida (78. Holáň), L. Januš, B. Adamus, Lisko, T. Mintál, Kysela, P. Bielik, Krutý. RAJEC: Kmeť - Mazák (75. Jakub Pekara), Šimkulič, Šupka, M. Pekara (65. Bujný), Jakubec, Kalina, Paulíny, Joz. Pekara (79. Krajčoviech), Strhár, Petráš.
Trnové - Predmier 1:0 (0:0), 60. Malík.

Od úvodu stretnutia sa začalo opatrne. Obe mužstvá disponovali dobrou pozičnou hrou v obrane. Ako prví pohrozili domáci, ktorí však strieľali tesne nad hosťujúcu bránu. V 30. min. sa hostia ocitli v gólovej príležitosti, ale Brezničan netrafil presne. Do konca prvého polčasu sa už nič vážneho neudialo až na strelu Kuba, ktorý z diaľky preveril gólmana Uríčka. V druhom polčase boli aktívnejší hráči Trnového. V 53. min. mal domáci Machyna šancu, ale strieľal tesne vedľa. O 7 min. neskôr sa Trnovčania predsa len dočkali gólového momentu, keď po peknej spolupráci domácich hráčov skóroval Malík. Predmierčania sa snažili vyrovnať, ale strelu spoza šestnástky brankár vyrazil na roh. Po ňom sa ocitol v dobrej pozícií Sluka, no hlavičkoval tesne nad. V 90. min. zaujal ešte protiútok hostí, ktorý však stroskotal na dobrej obrane Trnového. R Švec, 100. TRNOVÉ: Turčan - Malík, Šindelár, Pirošík, J. Filo, Vrabec, Viboch (73. Tlacháč), Bolibruch, Kuba, M. Filo, Machyna. PREDMIER: Uríček - Klus, Danížek, Čička, Dodek, Tomaník, Kučera (72. Rentka), Sluka, Kopásek (60. Bačík), Brezničan, Chlebek.
1. Oščadnica 14 8 3 3 25:12 27
2. Makov 14 8 3 3 30:20 27
3. Teplička 15 8 3 4 29:20 27
4. Varín 14 7 3 4 29:17 24
5. S. Bystrica 14 7 2 5 25:18 23
6. Predmier 15 6 3 6 18:18 21
7. Skalité 15 6 2 7 34:29 20
8. K..N. Mesto B 15 6 2 7 21:31 20