Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Zimný halový turnaj vo futsale

Mestská únia futsalu SFZ Čadca pripravuje na 15. a 16. januára 2005 XII. ročník zimného halového turnaja vo futsale.

Riaditeľ turnaja Peter Čička, technický vedúci Ján Mikláš a členovia MÚMF oznamujú a zároveň vopred pozývajú všetkých do Športovej haly SOU textilné pri Pratexe. Začiatok stretnutia je 8.00 h. Zápasy sa odohrajú podľa rozpisu na základe žrebovania.
Prezentácia:
7.30 h - účastníci skupín A, B
11.00 h - účastníci skupín C, D
15.30 h - účastníci skupín E, F
Proti sebe nastúpi 18 mužstiev. Na súpiske môže byť maximálne 12 hráčov.
Pravidlá: oficiálne pravidlá MF/FIVE a SIDE FOOTBAL/
Štart hráčov: Každý hráč hrá na vlastnú zodpovednosť za svoj stav. Turnaj nie je poistený. Štart hráčov od 18 rokov, výnimočne od 16 rokov - len so súhlasom rodičov, ktorý bude priložený k súpiske.
Hrací systém: 15. januára 2005 sa hrá kvalifikácia v šiestich skupinách po 3 mužstvá, každý s každým. Postupujú mužstvá z prvého miesta a mužstvá umiestnené na druhom a treťom mieste hrajú o postup podľa rozpisu.
16. januára 2005 hrajú víťazi skupín a víťazi kvalifikácie v štyroch skupinách po tri mužstvá, každý s každým. Postupujú mužstvá z prvého a druhého miesta - osemfinále. Víťazi osemfinále postupujú do semifinále. Porazení zo semifinále hrajú o tretie miesto, víťazi semifinále o prvé miesto.
Hrací čas: V skupinách obidvoch dní sa hrá 2x13 min. bez prestávky a oddychového času. V semifinále je hrací čas 2x15 min. bez prestávky, finále a zápas o tretie miesto sa hrá 2x20+5 min. prestávka.
Čakacia doba: žiadna, kontumácia 3:0 a 3 body
Protesty: Do 10. min. po skončení stretnutia podá vedúci mužstva vklad 200,- Sk. V prípade oprávneného protestu bude vklad vrátený. Protesty proti technickým chybám rozhodcov nemôžu mať konečný výsledok stretnutia dosiahnutý v zápase.
Tresty:
2 ŽK: stop na jedno nasledujúce stretnutie.
ČK: stop na jedno nasledujúce stretnutie.
ŽK, ČK: sa z kvalifikácie prenášajú do druhého hracieho dňa. Organizačný štáb dáva hráčom možnosťvykúpiť sa: ŽK: 200 Sk, ČK: 350 Sk.
Určenie poradia: v skupinách 1. body, 2. vzájomné zápasy (body, rozdiel, počet strelených gólov), 3. celkové skóre (ako bod. 2), 4. žreb. Osemfinále, semifinále, o 3. miesto a finále sa nepredlžuje, nasledujú pokutové kopy (3 a potom po jednom do rozhodnutia).
Štartovné: 2200 Sk - uhradené do uzávierky t.j. 20.12. 2004 poštovou poukážkou na meno Peter Čička, Mierová 2147/8, 022 01 Čadca, 093251553, Ján Mikláš, Mierová 2162/6, 02201 Čadca, 0903524214.
Pri prihláškach je rozhodujúci dátum prijatia prihlášky a zaplatení štartovného. Organizátor si vyhradzuje právo výberu mužstiev z prijatých prihlášok.
Rozhodcovia: deleguje ich organizátor FIFA (1. SLMF, 2. SLMF a mieste ligy).
Garantované ceny: 1. cena hotovosť 5000 Sk, diplom, putovný pohár, pohár, 2. cena hotovosť 3000 Sk, diplom, pohár, 3. cena hotovosť 2000 Sk diplom, pohár, najlepší strelec - upomienkový predmet, najlepší brankár - upomienkový predmet.
Upozornenie: ceny môžu byť zvýšené podľa sponzorského zabezpečenia.
Občerstvenie je zabezpečené. Kontaktné adresy: Peter Čička, Mierová 2147/8, 022 01 Čadca, 0903251553. Ján Mikláš, Mierová 2162/6, 022 01 Čadca, 093524524214