Streda, 30. september, 2020 | Meniny má JarolímKrížovkyKrížovky

I. TRIEDA

Nová Bystrica - Korňa 4:1 (1:1), 2., 46. (11 m) a 70. M. Dubovický, 67. Držiak - 3. Košeľa. Na ťažkom teréne na hranici regulérnosti padol prvý gól už v 2. min., keď sa presadil kanoniér domácich Dubovický po samostatnom nájazde. Hostia vyrovnali hneď po rozohraní a začínalo sa od začiatku. Do prestávky už diváci ďalší presný zásah nevideli. Tak ako v úvode prvého polčasu sa aj v tom druhom prezentoval Dubovický, keď zvýšil na 2:1 z pokutového kopu. Domáci boli stále aktívni, pridali ešte dva góly, keď posledný dal z priameho kopu Dubovický, ktorý tak zavŕšil svoj hetrik. R Čuboň, 70, ŽK: Čierňava - Dorociak.
NOVÁ BYSTRICA: Kováč - T. Šadibol, Džurny, Chovanec, M. Chmručiak, Kulich (20. J. Halvoník), Repka (56. M. Šadibol), Čierňava , M. Griga, Držiak, M. Dubovický. KORŇA: Čuboň - Korduliak, Dorociak, Mucha, Mišolaj, Ligáč, Vranečka , M. Papík, F. Papík, Chytil, Košeľa.
Čierne - Rudina 3:3 (2:2), 14. R. Fonš, 15. Kríž, 46. Podolák - 2. a 16. Puráš, 60. Králik (11 m). V zápase dvoch posledných mužstiev tabuľky sa na mokrom teréne oba tímy prezentovali skvelými útočnými akciami, ktoré efektívne zakončovali, a tak bolo už po štvťhodine na ukazovateli divoké skóre 2:2. V ďalšom priebehu bol tento tvrdý a nervózny zápas vyrovnaný, keď každý tím pridal ešte jeden presný zásah. Domáci mohli aj zvíťaziť, keby v 65. min. premenil pokutový kop Kríž. R Greňo, 100, ŽK: R. Fonš, Vorek, P. Miko - Šaran, Luciak, Matejka
ČIERNE: M. Miko- R. Fonš, Ganderak, Jančík, Podolák, Unzetig, Bocko (73. P. Fonš), Krenželák (20. Vorek), Privarčák (70. Štetiar), P. Miko, Kríž. RUDINA: Malich - Kopás, Králik, M. Mičian, Šaran, Malík, Matejka, Puraš, Luciak, Piesecký, Chládek..
Ochodnica - Svrčinovec 1:0
(1:0), 40. Tarana. Svrčinovec prišiel do Ochodnice v úlohe favorita, čo sa mohlo podpísať pod nepresnú hru. Domáci boli naopak veľmi dôrazní a bojovali o každý centimeter ihriska. Ich aktivita vyústila do strelenia vedúceho a ako sa neskôr ukázalo i víťazného gólu, ktorý strelil z nepriameho kopu Tarana v závere prvého polčasu. V druhom dejstve viac zabojovali hostia, ktorí boli agresívnejší, čoho dôkazom sú aj štyri žlté karty. Ich snaha však nakoniec neviedla k vyrovnávajúcemu gólu a v závere videl Ivanko červenú kartu. R Tomáš, 100, ŽK: Černošek - Krkoška, Ivanko, Krajina, Jurga, ČK: Ivanko.
OCHODNICA: Kubošek - Suriak, Trúchly, Tarana, Černošek, L. Baranec, Mlich, Tvarúžek, M. Horváth, Dlhopolček, Janura (90. Vrábel). SVRČINOVEC: Slovák - Staškovan, A. Kulla (46. P. Halfár), Jurga, J. Kulla, Ivanko, Krkoška (46. P. Kulla), Stráňava, Kordek, F. Halfar, Krajina.
Snežnica - Vysoká 2:3 (1:2), 10. Pa. Labuda, 85. P. Smieško - 20. Kubištel, 35. Zajac, 55. Jančík. Od úvodných minút boli aktívnejší domáci, keď už od 10. min. viedli gólom Labudu. Hostia však skóre ešte do konca polčasu skóre otočili gólmi Kubištela a Zajaca. Po zmene strán sa hostia snažili vyrovnať. Dlhý čas sledovali diváci súboj domácich proti brankárovi hostí Papajčíkovi, ktorý však svoj tím podržal, a tak domáci stihli v závere už len znížiť gólom Smieška. R Ondrašina, 60.
VYSOKÁ: Papajčík- Vančák (75. Kicek), Kubačák, Planeta, Holák, L. Koleňák, K. Koleňák, Altof, Jančík, Kubištel, Zajac. SNEŽNICA: Jašo - P. Palarec, J. Smieško, Jar. Beňadik, P. Labuda, Bahna, Šidlo, Ukrop, P. Smieško, Hlavatý (46. Ján Beňadik), M. Labuda.
Podvysoká - Radoľa 8:1 (2:1), 36. a 38. Kubiš, 61. a 90. M. Byčanek, 64. a 75. Perďoch, 59. Slíž, 87. Kubizna - 16. J. Žubor. Domáci v úvode podcenili hostí, ktorí strelili prvý gól zápasu v 16. min. zásluhou J. Žubora. Od tohto momentu mali zápas v réžii hráči Podvysokej, ktorí išli do kabíny s vedením 2:1, keď oba ich góly strelil Kubiš, ktorý tak odčinil nepremenený pokutový kop. V druhom polčase si vytvorili domáci enormný tlak, strieľali jeden gól za druhým a jasne zvíťazili. Zaujímavosťou zápasu bol fakt, že v domácom tíme sa na trávniku objavili traja Byčankovci: otec Peter a jeho dvaja synovia Peter ml. a Martin. R Horecký, 200, ŽK: J. Žubor
PODVYSOKÁ: P. Byčanek - Slíž (60. Turiak), Cudrák, Ligač, Pajer, Kubiš, Comorek (50. P. Byčanek ml.), Klago (48. Perďoch), Cvinček, M. Bičanek, Kubizna. RADOĽA: P. Helt - Chovanec, Piják, J. Ploštica, S. Žubor, S. Ploštica (58. P. Pavlus), Gazdík, Macejko, J. Žubor (61 Hrubý), Prišč, Kaplík.
Staškov - Kysucký Lieskovec B/Lodno 3:0 kont.

2. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte
  3. Seat Leon Sportstourer ponúka priestor aj charakter (test)
  4. UPC teraz ponúka internet 300 Mb/s len za 10,90 €
  5. Fedor Gál: Drtím, drtíš, drtíme (s krízou za zadkom)
  6. UPC teraz ponúka internet 300 Mb/s len za 10,90 €
  7. Fedor Gál: Drtím, drtíš, drtíme (s krízou za zadkom)
  10. Premení klimatická kríza Liptov na Podunajskú nížinu? 9 330

Hranice sa opäť zatvorili: Ako je to s ošetrením v Česku?

Ministerstvo udelilo výnimku prekročenia hraníc pre chorých ľudí, ktorí sa liečia v ČR. Ak sa o chorého v Česku chcete starať, výnimku vám musí udeliť ministerstvo práce.

Vzpieranie: Kysucké Nové Mesto sa prebojovalo do druhej najvyššej súťaže

Pred štyrmi rokmi pritom začínalo vo štvrtej lige.

Vzpierači z Kysuckého Nového Mesta sú v 1. lige.

Vodohospodári upravujú v Makove tok rieky Kysuca

Dokončenie stavby brzdia prieťahy s prekládkou elektrického vedenia.

V Makove pracujú vodohospodári na úprave toku rieky Kysuca.

Futbal mladých: Kysuca nadelila súperovi v celoslovenskej lige tenisového kanára

Dorastenci z Kysuckého Nového Mesta úradovali v Lučenci.