Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky

Čierne deklasovalo Novú Bystricu

Kysucký Lieskovec B/Lodno - Korňa 4:0 (1:0), Škorik 3, Fujak. Domáci začali v zahadzovaní šancí, ale v druhom polčase prevzali iniciatívu a prišli si na svoje. Dokázali, že patria k najlepším mužstvám I. triedy ObFZ Kysúc. R Kubica, Jantoš, Chovanec, 200.

KYSUCKÝ LIESKOVEC B/LODNO: Slíž - Mihalda ( 71. Ondreáš), Pavlík, Ceniga, Fujak, Králik ( 68. Mičuda), Pavlus ( 59. Rechtorik), Škorík, Mrenka, Kubala. KORŇA: Čuboň - Blažek, Dorciak, Mucha, Korduliak, Stopka ( 46. Mucha), Košeľa, Papík, Skorčík, Kotek, Chytil.
Podvysoká - Turzovka 2:1 (1:0), 7. Kubizňa, 52. Cinček - 60. Mohelník. Bolo to hornokysucké derby. Dobrý futbal, na ktorý sa prišlo pozrieť pomerne dosť divákov. Domáci hlavne v druhom polčase podali dobrý výkon a zaslúžene zvýťazili. R Halfár, 100.
PODVYSOKÁ: Bytčánek - Bilský, J. Pajer, Tomorek, Pajer, Kubiš, Kubizňa, Klago, Slíž, Macášek, Cvinček. TURZOVKA: Gabrhel - Šulek, Rovňaník, Výrobík, Puškár, Blažek, Pavlík, Mlkvík (76. Zajac), Mohelník, Zaričiar, Brezina (55. Mudrík).
Zborov - Vysoká 2:3 ( 0:1), Kuric, Vojtúš - Barčák, Bančák, Jančík
Smolný zápas pre domácich, kým domáci nedokázali využiť šance, hostia to dokázali využiť vo svoj prospech. R Truchly, Klušák, Ondrašina, 150.
ZBOROV: Michalec - Noškovič, Minkoš, Ja. Nevedel, Jo. Nevedel (46. Drožčák), Kubica, Vojtúš, Koňušik, Koščalik (78. Kormanec), Kuric (65. Kocifaj), Zuščak. VYSOKÁ NAD KYSUCOU: Sojka - Bančák, Kubačak, Planeta, Holák, Barčák, Odnogaj, Chvastek (63. Baričák), Jančík, Kubištel, Zajac.
Staškov - Radoľa 1:0 ( 0:0), 70. Ligáč. Obojstranne vyrovnaný zápas, domáci mali miernu prevahu, ktorú dokázali korunovať víťazným gólom v druhom polčase. Zaslúžené víťazstvo pre domácich ocenil aj divák. R Jašúrek, Ježík, Hlava, 150. ŽK: Ploštica J., Minár, Hrubý.
STAŠKOV: Čmelík - Kučák, Trnka, Štrkáň, Gotwald, Haluščák,(56. Faldík), Furdaj, Hulik, Švík, Páleník, (46. Ligač), Juráš. RADOĽA: Helt- Macejko, Urban, Ploštica S, Minár, Ploštica J., Galek, Luprich, Ďuriš, Kaplik, Greščo, (75. Greňo), (85.Hrubý).
Snežnica - Svrčinovec 1:1 (0:1), 11.Krkoška - 75. Bahna.V prvom polčase začali hostia lepšie, potom ako dali gól, sa hra sa hra vyrovnala a obe mužstvá nepremenili po dvoch šanciach.V druhom polčase domáci hrali aktívnejšie a škoda pre nich, že premenili iba jednu zo šancí, a to až v 75. minúte, remíza bola spravodlivá pre oboch.R Kajanek, 100.
SNEŽNICA: Labuda- B. Palarec, Ľ. Šidlo, J. Kapitulčin, Ukrob, Beňadik, Hlavatý, Snečko, Labeda, Bahna, S. Tomáš, Palarec, (Smiežko, Ševčík) SVRČINOVEC: Slovák- J. Janko, M. Kulla,J. Kulla,R. Staškovan,Ch. Kordek,P. Halfar, Krkoška, F. Halfár, Stráňava, Krišica ( Janoščiak, Čilo, Krkoška).
Ochodnica - Rudina 1:1 (0:0), Truchlý - Matejka. Ochodnica hlavne v prvom polčase mala hernú prevahu. Prvý a zároveň a j posledný gól strelil Matejka. Ochodnici sa neskôr podarilo vyrovnať, čím si zachránila aspoň jeden bod. R Golis, 100.
OCHODNICA: Kubošek- Černošek, Olejko, Čečko (Curak), M. Trúchly, Turiak, Dlhopolček, T. Trúchly, Bibík, Baranec, Tarana. RUDINA: M. Barčík- Kládek, Králik, Kopas, Ševčík, Jalovičár, Kučera, Piesecký, Belanik, Puraš, Matejka.
Čierne - Nová Bystrica 5:1
(3:1), Zajac 2, Krajina, Gazdík, Bocko - Dubovický. Čierne po páde z 5. ligy si opäť spravilo chuť na góly, a to aj dokázali v zápase proti bystrickému mužstvu. Premenili veľa šancí.
R Greňo, 100.
ČIERNE: Teplán (J. Fonš) - Fonš, Joukl, Benko (46. Bocko), Pučalík (46. Vorek), Gazdík, Kríž, Zajac (78. Miko), Unzetík, Kočmarský, Krajina. NOVÁ BYSTRICA: Chmurčiak - Chovanec, Dubovický, Čierňava, Borovička, Džurný (65. M. Šadibol), Jonek, Griga (46. Retka), Dubovický (76. T. Šadibol), Držiak, Halvoník.