Snežnica: Jaššo (Šugár) – P. Palárec, P. Labuda, S. Bugáň (Ľ. Palárec), Úkrop. Jar. Beňadik, Laurenčík, Ján Beňadik (M. Bugáň), J. Tomáš, Š. Labuda (Šidlo), M. Labuda.

Korňa: Bytčánek – M. Papík, Výrobík, Pav. Korduliak, Pet. Korduliak, Kotek, Slezák, Michalíček (Košeľa), P. Skorčík, F. Papík, Chytil.

ŽK: Chytil, Korduliak, M. Papík, Bytčánek.

Rozhodovali: J. Podolák – Petrák st., Kajánek.

Hostia hrali peknú kombinačnú hru, ale iba v strede poľa. Ich náznaky útočných akcii končili pred šestnástkou domácich. Títo naopak využili vypracované šance na vysoké víťazstvo.

K. Liesk. B Lodno – Zborov 2:2 (0:1)

Góly: Mrenka, Kekely – Murčo, Čimbora

K. L. B Lodno: M. Macko – J. Kuric, J. Vlček, D. Ceniga, M. Pavlík, J. Blahuta, Vl. Fuják, R. Fuják, Š. Mrenka, J. Privarčák. Striedali: Tatarčiak, Kekely.

Zborov: M. Galgánek – E. Šarlák, R. Vojtuš, J. Neveďal, M. Noskovič, P. Murčo, R. Litva, M. Vojtuš, J. Kuric. P. Zuščák, J. Koščál. Striedali: Droščák, Čimbora

ŽK: J. Kuric, J. Vlček – M. Vojtuš, P. Čimbora, P. Zuščák

Rozhodovali: Marek – Trúchly, Golis.

Domáci svojho súpera pravdepodobne trochu podcenili, keď ani s „hviezdnou„ zostavou nedokázali zvíťaziť. Zborov, ktorý dal dva góly zo štandartných situácií, si tak z horúcej pôdy odváža bod, hoci jeho funkcionári sa cítia poškodení výkonom rozhodcov. K nemu sa tiež vyjadrili aj domáci, ktorí ho hodnotia za slabý. Obe mužstvá tak ostali aj po piatom kole ako jediné neporazené v súťaži. Z hľadiska domácich to bol do určitej miera smolný zápas, nakoľko hostia vyrovnali až v poslednej minúte.

Vadičov – N. Bystrica

1:2 (1:0)

Góly: Vl. Jonek, M. Dubovický – M. Káčerík (11 m)

Vadičov: P. Rábik – J. Brišš, J. Remiš, R. Rybánsky, J. Galierik, M. Škor, M. Káčerík, J. Káčerík, P. Gajdoš, M. Zajac, M. Hájnik.

N. Bystrica: J. Kováč – P. Chovanec, R. Jantula, P. Čierňava, P. Džurný, J. Dubovický, Vl. Jonek, M. Griga, M. Dubovický, P. Dubovický, M. Držiak. Striedal: P. Tabak.

ŽK: P. Čierňava, P. Tabak

Rozhodovali: Poliak – Nekoranec.

Celý prvý polčas malo domáce družstvo výraznú územnú prevahu, ktorú vyjadrili iba nastrelením žrde. Gól sa im podarilo zaznamenať až v 33. min., keď za hranie rukou v pokutovom území nariadil rozhodca pokutový kop. M. Káčerík sa nemýlil a otvoril skóre na 1:0. Po zmene strán sa obraz hry na ihrisku radikálne zmenil a územnú prevahu získali hráči Novej Bystrice. Túto dokázali aj zužitkovať vsietením dvoch gólov a odviesť si z horúcej pôdy plný bodový zisk. Prvý ich gól padol zo skrumáže pred domácou bránou a druhý z priameho voľného kopu zo vzdialenosti asi 30 metrov.

Turzovka – Radoľa

6:1 (1:0)

Góly: P. Mohelník 4, Tkáčik, Mlkvík - Luprich

Turzovka: Slovák – Šulek, M. Rovňaník, R. Mucha, Puškár, Blažek, P. Mucha, Mlkvík, Mohelník, Tkáčik, P. Rovňaník. Striedali: Mudrík, Zavičár.

Radoľa: Jantošík – Žubor, R. Minár, Ploštica, Kriváček, J. Minár, M. Harcek, Luprich, Gálek, Kaplík, J. Harcek. Striedali: Urban, Pijak, Šidlo.

ŽK: P. Rovňaník

Rozhodovali: F. Chovanec – P. Jantoš, J. Potočár

V prvom polčase sa hral obojstranne vyrovnaný futbal. Hostia predvádzali rýchlu kombinačnú hru a vypracovali si aj dve gólové šance. M. Harcek a J. Kaplík ich však nepremenili. Domáci mali v 38. min. jedinú gólovú šancu, z ktorej dal Mohelník vedúci gól Turzovky. Druhý polčas už prebiehal plne v réžii domáceho kolektívu a ten to aj gólovo dostatočne vyjadril. Hostia iba v závere stretnutia korigovali na konečných 6:1.

Oščadnica – Staškov

3:1 (1:0)

Góly: Vl. Kučák 2 (1 z 11 m), J. Kvašňovský – Gottwald (11 m)

Oščadnica: Pazdera – Kuljovský, Zemaník, Lušňák, Straka, Kolembus, Škola, Koňuch, J. Kučák, Minárik, Vl. Kučák. Striedali: Kvašňovský, Kopera, Zagrapan.

Staškov: Malík – Juráš, Gottwald, Halás, Králik, Maslík, Smreček, Faldík, Martiník, Žák, Páleník. Striedal: Michalík,

ŽK: Kolembus, Kuljovský – Martiník 2x, Gottwald, Faldík.

ČK: Martiník

Rozhodovali: P. Halfar – Kubica, Staškovan

Na ihrisku v Horelici sa odohral bojovný zápas. Domáca Oščadnica dala v prvom polčase gól, no viacero šancí ešte ostalo nevyužitých. Hostia si vypracovali v druhej časti hry dve šance, z ktorých jednu premenili a vyrovnali tak na 1:1. V ďalších minútach už taktovku pevne držala Oščadnica a pridala ďalšie dva góly.

Podvysoká – Vysoká

1:0 (0:0)

Gól: 64. M. Kľago

Podvysoká: L. Hruška – Ľ. Palica, M. Hruška, M. Perďoch, M. Pajer, R. Kubiš, P. Kupka, M. Cvinček, M. Fojtík, J. Slíž, M. Kľago. Striedal: Ľ. Chochruň.

Vysoká: P. Papajčík – L. Koleňák, L. Kubačák, J. Planeta, P. Jantoš, P. Barčák, P. Kudláč, O. Jurčo, S. Jančík, J. Chvastek, R. Altof. Striedali: Lub. Koleňák, M. Vagenfál, M. Planeta.

ŽK: Ľ. Palica, M. Kľago – Kubačák, Chvastek, Koleňák, Kudláč.

Rozhodovali: Jašurek – Stuchlík, Klušák.

V zápase priemernej úrovne zvíťazili domáci jednogólovým rozdielom, hoci si vypracovali viacero šancí, ktoré však ostali nepremenené. Hostia mali iba jednu gólovú šancu, ktorú taktiež nepremenili. Víťazstvo Podvysokej je preto plne zaslúžené. Domáci výbor i spoluhráči by chceli popriať všetko najlepšie k „prestupu„ do manželstva svojmu hráčovi Miroslavovi Perďochovi, ktorého „zlanárila„ Mirka Šuleková. Svadba sa bude konať v sobotu 6. septembra v rímsko–katolíckom kostole v Podvysokej. Funkcionári veria, že aj po tomto významnom životnom kroku bude M. Perďoch platným hráčom svojho kolektívu.

Ochodnica – Svrčinovec

3:0 (1:0)

Góly: M. Mlich, L. Baranec, T. Bibík.

Ochodnica: J. Kubošek – Suriak, R. Baranec, Černošek, Bibík, Horvát, L. Baranec, M. Trúchly, Mlich, Dlhopolček, R. Tarana. Striedali: Cudrák, M. Čičala, Vrábel.

Svrčinovec: Š. Slovák – P. Halfar, M. Kulla, F. Halfar, J. Krkoška. Ľ. Kordek, Krišica, Laš, R. Kulla, M: Janoštiak, D. Cyprich.

ŽK: J. Krkoška

Rozhodovali: Ramšák – Ondrašina, Moják.

Celý zápas sa niesol jednoznačne v réžii domáceho mužstva, ktoré už v prvom polčase mohlo vyhrávať rozdielom triedy. Góly prišli až v druhej časti hry, keď sa hráči Ochodnice ukázali ako serió-zny a disciplinovane hrajúci kolektív. Začali premieňať vypracované šance a zaslúžene si za víťazstvo pripísali plný bodový zisk.

14. Radoľa 5 0 1 4 2:18 1

Program 6. kola – nedeľa 7. septembra o 15.30: Korňa – Svrčinovec, Vysoká – Ochodnica. Staškov – Podvysoká, Radoľa – Oščadnica, N. Bystrica – Turzovka, Zborov – Vadičov, Snežnica – K. Liesk. B Lodno.