Bistro je hladné po bodoch, Podzávoz sa s ním nečakane potrápil

V nedeľu sa odohrali dohrávky Kysuckej hokejbalovej ligy.

Výsledky dohrávok KHL:

Hbc Podzávoz - Hbk Bistro pod lipou 6:5 (2:0,3:1,1:4)

Nečakane vyrovnaný priebeh mal zápas ašpiranta na titul Hbc Podzávoz s posledným mužstvom tabuľky – Bistro pod lipou. Doterajší outsider súťaže predviedol nevídaný kúsok, keď si jeho hráči doslova robili z obrany súpera deň otvorených dverí.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Keby Tomáš Jopek nezastavil niekoľko vyložených šancí hneď v prvej tretine, zápas by mal iný spád. V drese Podzávozu predviedol dobrý výkon veterán Anton Buška. Jeho tri body (1+2) pomohli k výhre mierou vrchovatou.

SkryťVypnúť reklamu

Treba spomenúť aj dvojgólových strelcov Michala Palarca a Davida Kullu. Druhý menovaný si tak otvoril svoj strelecký účet hneď vo svojom prvom zápase sezóny. Hlavný prím však patrí Hráčom Bistra. Najmä Lukáš Jašurek a Daniel Bazger doslova demontovali obrannú hru súpera.

Jednoduchosťou a pohybom dokázali prechádzať ako nôž maslom. Hráči Bistra ukázali svoje herné kvality najlepšie ako mohli a je len na vedení tímu, kedy doplní svoje rady o ďalších hráčov hladných po víťazstve.

Góly (asistencie): Michal Palarec (Lukáš Herman), David Kulla (Tomáš Urbaník), Anton Buška (Marián Mravec), David Kulla (Tomáš Urbaník), Róbert Homola (Anton Buška), Michal Palarec (Anton Buška) - Lukáš Jašurek (Daniel Bazger), Daniel Bazger (Lukáš Jašurek), Daniel Bazger (Ondrej Mosor), František Novotný (Lukáš Jašurek), Lukáš Jašurek (Daniel Bazger). Strely: 41/39.

SkryťVypnúť reklamu

Hráči zápasu: Anton Buška – Daniel Bazger.

Percentuálna úspešnosť brankárov: Tomáš Jopek (87,80 %) – Martin Romančák (84,61 %).

Caribic Okružná - Dream Team 5:2 (2:0,1:0,2:2)

Caribic Okružná si v zápase s Dream teamom zapísal už piatu výhru v rade a posunul sa na prvé miesto v tabuľke. Najskúsenejšie mužstvo v lige, čo sa získaných titulov týka, opäť raz predviedlo svoje kvality.

Marek Bodor sa ako jediný brankár dostal nad úroveň deväťdesiatich percent. Päť vsietených gólov a päť rôznych strelcov hovorí aj o tom, že v tomto tíme môže dať gól každý. V tíme Dream teamu sa blysol dobrým výkonom Matej Čuboň.

Po dvojmesačnej pauze zapríčinenej zranením sa veľmi rýchlo etabloval a dokonca pridal aj jeden gól. Právom sa stal aj hráčom zápasu svojho mužstva. Dream teamu chýba krôčik k tomu, aby začal vyhrávať veľké zápasy. Po sérií tesných prehier na jeseň môžeme očakávať útok na najvyššie priečky a dôležité víťazstvá v jarnej časti ligy.

SkryťVypnúť reklamu

Góly (asistencie): Jozef Rucek (Martin Plaštiak), Juraj Mundier (Daniel Staškovan, Zdenko Mravec), Marek Heglas (Stanislav Chromčák), Tomáš Kubica (Tomáš Rucek), Vladimír Chromčák (Jozef Rucek) – Michal Krúpa (Michal Gončár), Matej Čuboň (Vladimír Najdek). Strely: 36/27.

Hráči zápasu: Tomáš Kubica – Matej Čuboň.

Percentuálna úspešnosť brankárov: Marek Bodor (92,59% ) - Róbert Najdek (86,11% ).

Hráč kola

Hráčom kola sa stal Lukáš Jašurek z Bistra pod lipou. Otváral aj uzatváral strelecký účet svojho mužstva a navyše pridal aj dve asistencie. Zaujal svojim pohybom a nasadením.

Šestka kola: Marek Bodor (CAR) – Anton Buška (POD), Vladimír Najdek (DT), Lukáš Jašurek (BIS), Tomáš Kubica (CAR), Daniel Bazder (BIS).

1. Caribic 6 5 0 0 1 45:10 15*

2. Podzávoz 6 4 1 0 1 24:20 14*

3. Krásno 5 4 0 0 0 35:12 13

4. Skalité 5 2 0 0 3 17:26 6

5. Dream team 5 1 0 0 4 12:19 3

6. Bistro 5 0 0 0 5 10:50 0

*Zápas so Suchými Dresmi.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na My Kysuce

Komerčné články

  1. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  2. Závod Carpathia v Prievidzi oslavuje jubileum
  3. Čo našli Strýco Filip a Miško Páleník v kuchyni Milana bez mapy?
  4. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde
  5. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže
  6. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna
  7. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok
  8. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky
  1. Tvorivé háčkovanie aj 30 otázok pre Hanu Gregorovú
  2. Lávové polia i skvostné pláže. Lanzarote je dôkazom sily prírody
  3. Budúci lesníci opäť v teréne: S LESY SR vysadia les novej generá
  4. Slovenské naj na jednom mieste. Stačí lúštiť
  5. Nový rekord v politickom terore utvorili Červení Khméri
  6. Šéf nemocníc v Šaci Sabol: Nemôžeme byť spokojní s počtom roboti
  7. Aká bytová architektúra dnes developerom predáva?
  8. Chcete dokonalé zuby? Čo vám reklamy nepovedia
  1. Domácnosti pozor, od júla sa mení výpočet poplatkov za elektrinu 103 095
  2. Firmu rozbiehal po maturite. Dnes má obrat vyše pol milióna 21 733
  3. Kondičný tréner: Ubolený zo sedavého zamestnania? Toto pomôže 11 524
  4. Čo robí Portugalsko jedinečným? Jedenásť typických vecí a zvykov 7 075
  5. Tieto chyby pri investovaní vám bránia zhodnotiť majetok 6 715
  6. Takto bude vyzerať nové námestie na začiatku Dúbravky 5 356
  7. Pozitívne myslenie nie je všetko. Skutočnú silu nájdete inde 4 641
  8. Šaca - centrum robotickej chirurgie na východe Slovenska 4 524
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Kysuce - aktuálne správy

Jakubko

Nemusíte byť zdravotným klaunom, aby ste niekomu urobili krajší deň.


Stavba železnice na Kysuciach rastie ako z vody.

Modernizácia trate napreduje rýchlo.


Juraj Steiniger trénuje mladých atlétov a zároveň sa zúčastňuje veteránskych súťaží.

Vyhodená guľa sa mu zapáčila.


Najlepším strojárom sa stal Matej Mrmus (tretí zľava).

Matej Mrmus vyhral súťaž Zenit Skills.


Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu