na loptičky, potom i 1:2 a a 4:8. Oba sety zvrátil, v piatom sete mal za stavu 10:7 tri mečboly, no Lieskovec nakoniec remizoval v Medokýši 9:9. Piata a šiesta liga je naďalej korisťou Čadce, siedmu vedie Nesluša.
2. liga
12. kolo: Námestovo - D. Kubín 15:3, Nižná – Tvrdošín 11:7, Valča - Ružomberok C 12:6, Bytča – Vrútky 14:4, Krupina - B. Bystrica 9:9, Revúca-Tis. - Lučenec B 6:12.
1. Valča 12 11 1 0 142:74 35
2. Lučenec B 12 9 2 1 125:91 32
3. Námestovo 12 9 1 2 131:85 31
4. B.Bystrica 12 5 3 4 112:104 25
5. Revúca-Tisovec 12 6 1 5 106:110 25
6. Ružomberok C 12 5 1 6 120:96 23
7. Nižná 12 4 3 5 109:107 23
8. Vrútky 12 5 1 6 93:123 23
9. Krupina 12 4 2 6 101:115 22
10. Bytča 12 3 1 8 102:114 19
11. Tvrdošín 12 1 1 10 88:128 15
12. Dolný Kubín 12 1 1 10 67:149 15
3. liga
12. kolo: Rajec – Radoľa 8:10, Žilina C - Žilina B 7:11, Višňové – Stránske 13:5, Lokca - Ružomberok D 7:11, Krušetnica – Novoť 9:9, Zákopčie - Čadca C, odložené.
1. Zákopčie 11 11 0 0 147:51 33
2. Višňové 12 8 2 2 125:91 30
3. Žilina B 12 7 2 3 117:99 28
4. Stránske 12 8 0 4 117:99 28
5. Čadca C 11 7 2 2 125:73 27
6. Radoľa 12 6 2 4 119:97 26
7. Novoť 12 4 3 5 101:115 23
8. Krušetnica 12 4 2 6 101:115 22
9. Ružomberok D 12 4 2 6 99:117 22
10. Žilina C 12 2 1 9 88:128 17
11. Rajec 12 1 1 10 76:140 15
12. Lokca 12 0 1 11 63:153 13
4. liga Západ
12. kolo: Martin B – Strečno 9:9, Trnové - Stránske B 12:6, Teplička – Turiec 11:7, KNM B - Vrútky B 10:8, Žilina D - Valča B 9:9, Medokýš MT - Kysucký Lieskovec 9:9.
1. Teplička 12 12 0 0 143:73 36
2. K. Lieskovec 12 5 6 1 124:92 28
3. Valča B 12 6 3 3 117:99 27
4. Turiec 12 6 3 3 113:103 27
5. KNM B 12 7 0 5 114:102 26
6. Trnové 12 6 1 5 123:93 25
7. Martin B 12 5 2 5 113:103 24
8. Žilina D 12 4 4 4 109:10724
9. Medokýš MT 12 3 4 5 111:105 22
10. Strečno 12 2 5 5 102:114 21
11. Vrútky B 12 2 0 10 70:146 16
12. Stránske B 12 0 0 12 57:159 12
5. liga
12. kolo: Žilina E – Nededza 18:0, Višňové B - Bytča B 11:7, Žilina F - Čadca D 4:14, Stará Bystrica - Trnové B 10:8, Krásno - Strečno B 12:6, Radoľa B – Rosina 16:2.
1. Čadca D 12 12 0 0 169:47 36
2. Radoľa B 12 10 0 2 139:77 32
3. Višňové B 12 9 1 2 139:77 31
4. Stará Bystrica 12 7 2 3 113:103 28
5. Bytča B 12 7 1 4 134:82 27
6. Žilina E 12 6 1 5 127:89 25
7. Trnové B 12 4 2 6 99:117 22
8. Rosina 12 4 1 7 81:135 21
9. Krásno 12 3 1 8 82:134 19
10. Žilina F 12 2 1 9 76:140 17
11. Strečno B 12 1 1 10 75:141 15
12. Nededza 12 1 1 10 62:154 15
6. liga
12. kolo: Čadca F - Žilina G 11:7, Čadca E - Kysucký Lieskovec B 15:3, Višňové C - Divina–Lúky 13:5, Tepláreň ZA - Žilina H 14:4, Zákopčie B - Krásno B 11:7, KNM C - Bytča C, zápas sa skončil po uzávierke.
1. Čadca E 12 12 0 0 164:52 36
2. K. Lieskovec B 12 8 2 2 125:91 30
3. Višňové C 12 8 1 3 134:82 29
4. Zákopčie B 12 7 1 4 122:94 27
5. KNM C 11 7 0 4 106:92 25
6. Divina-Lúky 12 6 0 6 99:117 24
7. Tepláreň ZA 12 6 0 6 114:102 24
8. Čadca F 12 5 1 6 112:104 23
9. Bytča C 11 4 1 6 101:97 20
10. Žilina G 12 3 2 7 102:114 20
11. Krásno B 12 1 0 11 74:142 14
12. Žilina H 12 0 0 12 25:191 12
7. liga Sever
8. kolo: Svrčinovec - Čadca H 13:5, Krásno C - Čadca G 2:16, Stará Bystrica B – Čierne 11:7, Nová Bystrica – Nesluša 8:10.
1. Nesluša 8 8 0 0 89:55 24
2. Svrčinovec 8 7 0 1 94:50 22
3. Čadca G 8 5 0 3 95:49 18
4. Nová Bystrica 8 4 0 4 82:62 16
5. Stará Bystrica B 8 3 0 5 72:72 14
6. Čierne 8 3 0 5 72:72 14
7. Krásno C 8 1 0 7 30:114 10
8. Čadca H 8 1 0 7 42:102 10