Sobota, 22. september, 2018 | Meniny má Móric

Na Žarci odohrali tretinu zápasov

Siedmym kolom sa skončila prvá tretina mestskej ligy Žarec, ktorá vrcholila šlágrom, keďže nastúpil úradujúci majster Cemix Žarec proti vicemajstrovi z Prestimexu Stará Bystrica.

ČADCA. Zápas mal vynikajúcu úroveň, dostatočný náboj, ktorý vyvrcholil aj červenými kartami po jednej na každej strane za vzájomné napadnutie, ale inak sa hralo tvrdo a korektne.

Prvý polčas sa skončil zmierlivo 1:1, aj v polovici druhého polčasu bol stav nerozhodný 2:2. No potom Prestimex odskočil Cemixu až na 2:5 po vlastnom góle a presnom zásahu z rohu. Cemix potom zvolil hru bez brankára. Tento ťah mu takmer vyšiel, keďže znížil postupne na 4:5, no vyrovnať sa mu už nepodarilo, a tak sa Prestimex dostal na jeden bod za Kantor-Elmont a bude čakať na jeho zaváhanie.

V ďalšom zápase FC2 Litre dokázali vzdorovať Kantor-Elmontu len v prvom polčase, v druhej polovici druhého polčasu začali góly do ich siete padať rýchlejšie aj po chybách brankára.

Dramatický bol aj súboj KMF Raková s Halifaxom, ktorý bol dlho remízový, a o výsledku rozhodlo zlé striedanie Rakovej a následná presilová hra Halifaxu.

Výsledky 7. kola:

Kantor-Elmont – FC2 Litre 10:4, Richard Halfar 4, Tomáš Podmanický 3, Štefan Cisárik 2, Peter Choluj – Tomáš Formánek 3, Lukáš Sedlák. Halifax – KMF Raková 4:2, Milan Ľuptovec 2, Marek Jantoš, Peter Capek – Peter Zemaník 2, ŽK: zlé striedanie (KMF RAKOVÁ). Cemix Žarec – Prestimex Stará Bystrica 4:5, Martin Dej 3, Patrik Krkoška – Pavol Kirn 3, Fero Kirn, Matej Poništ, ČK: Stano Marec – Jakub Poništ. CA-Cargo – voľno.

7. FC2 Litre 6 0 1 5 19:45 1

Najlepší strelci: Milan Ľuptovec 13, Patrik Krkoška 11, Peter Zemaník 11, Richard Halfar 11, Anton Kajánek 10, Fero Kirn10, Martin Dej 10, Tomáš Podmanický 9, Michal Harbáček 8, Daniel Chylák 8, Stano Marec 7, Tomáš Kupec 7, Matej Čanecký 7, Peter Choluj 6.

Program 8. kola:

V nedeľu o 9. h KMF Raková – Kantor-Elmont, o 10. h Halifax – CA-Cargo, o 11. h Prestimex Stará Bystrica – FC2 Litre, Cemix Žarec – voľno.

1. Javorina otvorila svoj tretí showroom na Slovensku
  2. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  3. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  4. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  5. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!
  3. Arabská exotika: Top hotely v Ománe
  4. Pracujú vo svojich komunitách. Má Slovensko lokálnych lídrov?
  5. Boj o vedenie radnice v známom kúpeľnom meste
  6. Polus Market – trh v srdci nákupného centra
  7. Ako dostať akné pod kontrolu? Odhaľte jeho príčiny!

Putovný pohár získal Horný Vadičov

Za pekného slnečného popoludnia sa 9. septembra uskutočnila súťaž hasičských družstiev na novovybudovanom športovom areáli v Dolnom Vadičove.

Skalitským kostolom zneli krásne piesne

V deň sviatku patrónky Slovenska sa rozozvučal chrám v Skalitom.

Za krádežami môžu byť organizované skupiny

Železnice zaznamenali viacero prípadov krádeží trakčného vedenia aj na Kysuciach.

Spievalo s ňou viac ako štyristo ľudí

Len jedenásťročná Simona Mária Halvoníková zo Zborova nad Bystricou očarila prísnu porotu spevom a hrou na heligónku v talentovej súťaži.