Piatok, 14. december, 2018

Kam za futbalom v kraji

Pozrite si program futbalových súťaží v regióne.

Ilustračná snímka. (Zdroj: TASR/AP)

Slovnaft Cup – 4. kolo

18.9. o 16. h: Krásno nad Kysucou – Žilina.

TIPOS III. liga Stred – 6. kolo

8.9. o 15.30 h: Čadca – Martin (Hraško), 9.9. o 15.30 h: Krásno nad Kysucou – Kalinovo (Horný).

IV. liga Sever – 6. kolo

9.9. o 15.30 h: Makov – Staškov (Tutura).

V. liga skupina A – 6. kolo

8.9. o 14. h: Kotešová – Kysucké Nové Mesto (Rohoň), 8.9. o 15.30 h: Skalité – Vysoká nad Kysucou (Jančo), 9.9. o 15.30 h: Turzovka – Predmier (Vrtich), Oščadnica – Čierne (Čordáš), Zborov nad Bystricou – Višňové (Farský).

Prečítajte si tiež: Mali hlavy v smútku! Diváci by si zaslúžili penalty, zhodujú sa futbalisti Čierneho

VI. liga Quick Sport skupina A – 5. kolo

8.9. o 15.30 h: Radoľa – Snežnica, Nesluša – Čadca B (hrá sa v Povine), 9.9. o 15.30 h: Ochodnica – Rudinská, Lodno – Vadičov.

VI. liga Quick Sport skupina B – 5. kolo

9.9. o 15.30 h: Korňa – Radôstka, Olešná – Podvysoká, Nová Bystrica – Stará Bystrica, Raková – Zákopčie.

II. liga starší dorast U19 – 6. kolo

8.9. o 10. h: Turzovka – Zvolen (Belko), Kysucké Nové Mesto – Rimavská Sobota (Závodský), 9.9. o 10. h: Čadca – Banská Bystrica (Mosor).

II. liga mladší dorast U17 – 6. kolo

8.9. o 12.30 h: Turzovka – Zvolen (Belko), Kysucké Nové Mesto – Rimavská Sobota (Závodský), 9.9. o 12.30 h: Čadca – Banská Bystrica (Mosor).

III. liga dorast U19 skupina Sever – 6. kolo

8.9. o 11. h: Ludrová – Krásno nad Kysucou (Pleva), 8.9. o 14. h: Dlhá nad Oravou – Staškov (OFZ), 9.9. o 10.30 h: Vrútky – Stará Bystrica (Burger).

IV. liga dorast U19 skupina A – 6. kolo

5.9. o 17. h: dohrávka, Skalité – Lietavská Lúčka (Halfar), 8.9. o 14. h: Oščadnica – Rajec (Špalek), Varín – Skalité (Sikora), 8.9. o 15.30 h: Makov – Teplička nad Váhom (ObFZ CA), Zborov nad Bystricou – Višňové (Kolesnáč), Vysoká nad Kysucou – Kamenná Poruba (Staškovan).

II. liga starší žiaci U15 – 6. kolo

8.9. o 10. h: Vrútky – Kysucké Nové Mesto (Čordáš), Stará Bystrica – Čadca (ObFZ CA), Krásno nad Kysucou – Dlhá nad Oravou (ObFZ CA), 9.9. o 11.30 h: Turzovka – Raková (ObFZ CA).

II. liga mladší žiaci U13 – 6. kolo

8.9. o 12. h: Vrútky – Kysucké Nové Mesto (Čordáš), Stará Bystrica – Čadca (ObFZ CA), Krásno nad Kysucou – Dlhá nad Oravou (ObFZ CA), 9.9. o 13.30 h: Turzovka – Raková (ObFZ CA).

III. liga starší žiaci U15 skupina A – 6. kolo

8.9. o 10. h: Čierne – Predmier (ObFZ CA), Radoľa – Rajec (ObFZ CA), Oščadnica – Staškov (ObFZ CA), 9.9. o 10. h: Makov – Kysucké Nové Mesto B (ObFZ CA), 9.9. o 11. h: Zborov nad Bystricou – Terchová (ObFZ CA), 9.9. o 11.30 h: Podvysoká – Bytča (ObFZ CA).

III. liga mladší žiaci U13 skupina A – 6. kolo

8.9. o 12. h: Čierne – Predmier (ObFZ CA), Radoľa – Rajec (ObFZ CA), Oščadnica – Staškov (ObFZ CA), 9.9. o 12. h: Makov – Kysucké Nové Mesto B (ObFZ CA), 9.9. o 13. h: Zborov nad Bystricou – Terchová (ObFZ CA), 9.9. o 13.30 h: Podvysoká – Bytča (ObFZ CA).

V. liga U19 QUICK SPORT – 3. kolo

8.9. o 14. h: Korňa – Snežnica, Podvysoká – Čierne, 9.9. o 11. h: Lodno – Raková.

IV. liga U15 QUICK SPORT – 2. kolo

9.9. o 10. h: Dunajov – Klokočov, Skalité – Ochodnica.

IV. liga U13 QUICK SPORT – 2. kolo

9.9. o 12. h: ŠK Slovania – Vysoká nad Kysucou, Lodno – Korňa, Skalité – Čadca B.