Streda, 26. september, 2018

Futbal mladých - výsledkový servis

Pozrite si výsledky mládežníckych futbalových súťaží.

Ilustračná snímka. (Zdroj: TASR/AP)

II. liga starší dorast U19

6. kolo: Turzovka – Zvolen 0:4, Kysucké Nové Mesto – Rimavská Sobota 2:0 (1:0) , Čadca – Banská Bystrica 0:2 (0:2).

1. Martin 8 7 1 0 37:3 22
2. Jupie BB 8 7 0 1 40:5 21
3. B. Bystrica 7 6 1 0 52:6 19
4. Pohronie 8 6 0 2 46:9 18
5. Lučenec 8 5 1 2 16:9 16
6. Dolný Kubín 8 4 3 1 22:8 15
7. Zvolen 7 3 2 2 12:6 11
8. L. Mikuláš 7 3 1 3 22:13 10
9. KNM 8 3 1 4 14:22 10
10. R. Sobota 8 2 3 3 18:21 9
11. Námestovo 7 2 2 3 7:9 8
12. Juventus ZA 8 2 2 4 13:18 8
13. Poltár 8 2 1 5 10:47 7
14. Čadca 8 0 1 7 1:22 1
15. Turzovka 8 0 1 7 8:65 1
16. Rakytovce 8 0 0 8 2:57 0

No ad for you

II. liga mladší dorast U17

6. kolo: Turzovka – Zvolen 0:5 (0:1), Kysucké Nové Mesto – Rimavská Sobota 2:0 (1:0), Čadca – Banská Bystrica 1:3 (1:1).

1. B. Bystrica 7 7 0 0 50:4 21
2. Martin 8 7 0 1 30:6 21
3. Čadca 8 6 1 1 19:10 19
4. Jupie BB 8 5 1 2 24:6 16
5. Juventus ZA 7 5 0 2 28:8 15
6. Zvolen 7 4 2 1 11:4 14
7. L. Mikuláš 6 4 1 1 18:10 13
8. KNM 8 4 1 3 12:9 13
9. Námestovo 7 3 3 1 13:12 12
10. Lučenec 8 3 1 4 10:13 10
11. R. Sobota 8 2 0 6 14:18 6
12. Pohronie 8 2 0 6 15:20 6
13. Dolný Kubín 8 2 0 6 13:20 6
14. Poltár 8 1 0 7 5:44 3
15. Turzovka 8 1 0 7 5:53 3
16. Rakytovce 8 0 0 8 7:37 0

III. liga dorast U19 skupina Sever

6. kolo: Ludrová – Krásno nad Kysucou 7:0 (3:0), Dlhá nad Oravou – Staškov, nehralo sa, Vrútky – Stará Bystrica 4:3 (2:0).

1. Ludrová 6 5 0 1 29:4 15
2. Rosina 5 4 1 0 25:9 13
3. O. Jasenica 6 4 1 1 21:11 13
4. Belá 6 4 0 2 19:8 12
5. Vrútky 6 4 0 2 22:12 12
6. Krásno 6 4 0 2 17:16 12
7. Tvrdošín 6 3 1 2 8:6 10
8. Predmier 6 2 1 3 18:9 7
9. Stará Bystrica 6 2 0 4 25:12 6
10. Staškov 5 2 0 3 9:17 6
11. Bytča 6 2 0 4 14:27 6
12. Nededza 6 1 0 5 11:24 3
13. Dlhá n.O. 5 1 0 4 9:24 3
14. Bánová 5 0 0 5 2:50 0

IV. liga dorast U19 skupina A

6. kolo: Oščadnica – Rajec 2:4 (1:3), Makov – Teplička nad Váhom 3:2 (3:1), Zborov nad Bystricou – Višňové 6:0 (3:0), Vysoká nad Kysucou – Kamenná Poruba 2:3 (1:1).

1. Makov 6 5 1 0 19:8 16
2. Varín 5 5 0 0 26:2 15
3. L. Lúčka 6 4 1 1 28:8 13
4. Strečno 6 4 0 2 20:10 12
5. Kam. Poruba 6 3 2 1 12:7 11
6. Štiavnik 6 3 1 2 21:11 10
7. Rajec 5 3 1 1 14:10 10
8. Stráňavy 6 2 3 1 11:7 9
9. Zborov 6 2 1 3 13:15 7
10. Oščadnica 6 2 0 4 8:17 6
11. Teplička 6 1 0 5 9:19 3
12. Skalité 4 1 0 3 5:17 3
13. Vysoká 6 0 0 6 9:33 0
14. Višňové 6 0 0 6 2:33 0

II. liga SŽ U15 skupina SEVER

6. kolo: Vrútky – Kysucké Nové Mesto 0:15 (0:7), Stará Bystrica – Čadca 0:3 (0:2), Krásno nad Kysucou – Dlhá nad Oravou 1:4 (0:4), Turzovka – Raková 4:1 (2:1).

1. Žilina C 6 6 0 0 61:5 18
2. KNM 6 6 0 0 54:2 18
3. Čadca 6 4 1 1 21:5 13
4. Dlhá n.O. 6 4 0 2 37:13 12
5. Krásno 6 3 1 2 27:15 10
6. Stará Bystrica 6 3 1 2 22:14 10
7. Liesek 5 3 0 2 19:18 9
8. Dolný Kubín 5 3 0 2 19:19 9
9. Turzovka 5 2 2 2 15:12 8
10. Raková 6 1 1 4 10:21 4
11. Belá 6 1 0 5 10:43 3
12. Lisková 6 1 0 5 10:56 3
13. O. Jasenica 6 0 2 4 6:36 2
14. Vrútky 6 0 0 6 3:55 0

II. liga MŽ U13 skupina SEVER

6. kolo: Vrútky – Kysucké Nové Mesto 0:11 (0:4), Stará Bystrica – Čadca 1:1 (0:0), Krásno nad Kysucou – Dlhá nad Oravou 3:4 (3:2), Turzovka – Raková 3:8 (2:2).

1. Raková 6 5 0 1 33:8 15
2. Stará Bystrica 6 4 2 0 30:14 14
3. KNM 6 4 1 1 39:5 13
4. Žilina C 6 4 0 2 49:14 12
5. Dolný Kubín 5 4 0 1 33:13 12
6. Čadca 6 3 2 1 15:6 11
7. Krásno 6 3 1 2 42:17 10
8. Dlhá n.O. 6 3 0 3 29:24 9
9. Liesek 5 2 0 3 15:16 6
10. Belá 6 2 0 4 21:30 6
11. Turzovka 6 2 0 4 13:32 6
12. O. Jasenica 6 1 0 5 8:40 3
13. Vrútky 6 0 1 5 4:52 1
14. Lisková 6 0 1 5 4:64 1

III. liga SŽ U15 skupina A

6. kolo: Čierne – Predmier 2:3 (1:1), Snežnica-Radoľa – Rajec 1:2 (1:1), Oščadnica – Staškov 1:1 (1:0), Makov – Kysucké Nové Mesto B 1:2 (1:2), Zborov nad Bystricou – Terchová 2:0 (1:0), Podvysoká – Bytča 3:2 (1:1).

1. Bánová 6 5 1 0 18:5 16
2. Makov 6 5 0 1 20:7 15
3. Staškov 6 4 2 0 17:8 14
4. Rajec 6 4 1 1 19:9 13
5. Teplička 6 4 0 2 23:9 12
6. Zborov 6 4 0 2 16:15 12
7. Bytča 6 3 1 2 7:9 10
8. KNM B 6 2 1 3 11:17 7
9. Terchová 6 1 2 3 8:13 5
10. Predmier 6 1 1 4 10:14 4
11. Čierne 6 1 1 4 12:21 4
12. Podvysoká 6 1 1 4 4:15 4
13. Radoľa 6 0 2 4 7:16 2
14. Oščadnica 6 0 1 5 6:20 1

III. liga MŽ U13 skupina A

6. kolo: Čierne – Predmier 4:3 (1:2), Snežnica-Radoľa – Rajec 3:1 (2:1), Oščadnica – Staškov 4:1 (4:0), Teplička – Bánová 0:5 (0:3), Makov – KNM B 2:7 (1:5), Zborov – Terchová 2:2 (1:2), Podvysoká – Bytča 0:2 (0:0).

1. Bánová 6 6 0 0 56:4 18
2. KNM B 6 6 0 0 50:8 18
3. Makov 6 5 0 1 37:21 15
4. Bytča 6 4 0 2 32:12 12
5. Predmier 6 3 0 3 23:27 9
6. Čierne 6 3 0 3 25:31 9
7. Podvysoká 6 2 1 3 19:18 7
8. Rajec 6 2 1 3 22:22 7
9. Terchová 6 2 1 3 22:25 7
10. Radoľa 6 2 1 3 16:38 7
11. Teplička 6 2 0 4 13:43 6
12. Zborov 6 1 1 4 18:22 4
13. Oščadnica 6 1 0 5 9:37 3
14. Staškov 6 0 1 5 16:50 1

V. liga U19 Quick Sport

3. kolo: Korňa – Radoľa-Snežnica 4:1 (2:0), Lodno – Raková 2:2 (1:1), Podvysoká – Čierne, nehralo sa. Rudina – voľno.

1. Raková 3 2 1 0 8:5 7
2. Lodno 2 1 1 0 5:3 4
3. Čierne 1 1 0 0 1:0 3
4. Korňa 3 1 0 2 6:6 3
5. Snežnica 2 1 0 1 3:4 3
6. Rudina 1 0 0 1 0:2 0
7. Podvysoká 2 0 0 2 2:5 0

IV. liga U15 Quick Sport

2. kolo: Dunajov – Klokočov 4:1 (2:0), Skalité – Ochodnica 6:3 (3:1).

1. Dunajov 2 2 0 0 10:2 6
2. Skalité 2 1 0 1 7:9 3
3. Ochodnica 2 1 0 1 6:8 3
4. Klokočov 2 0 0 2 3:7 0

IV. liga U13 Quick Sport

2. kolo: ŠK Slovania – Vysoká nad Kysucou 16:0 (7:0), Lodno – Korňa 25:0 (8:0), Skalité – Čadca 1:4 (1:1).

1. ŠK Slovania 2 2 0 0 38:0 6
2. Lodno 2 1 1 0 29:4 4
3. Čadca B 2 1 1 0 8:5 4
4. Rudina 1 1 0 0 8:0 3
5. Skalité 1 0 0 1 1:4 0
6. Vysoká 2 0 0 2 0:24 0
7. Korňa 2 0 0 2 0:47 0

No ad for you