Streda, 24. január, 2018 | Meniny má Timotej
Pridajte si svoje mesto

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

F*CKCOVER

Kde a kedy ?

Názov akcie: FuckCover
Dátum akcie: 23.04.2016
Miesto akcie: Zion club/ Čadca

Interpreti: 

Tri Groše (SK)
Sakumprásk (CZ)
Kýbel Mačiek (SK)

Vstupné: aktuálne predpredaj 4€

Popis

V sobotu 23.4.2016 sme sa rozhodli v Zion clube pre vás zorganizovať  výnimočný koncert pod názvom FuckCover. Našu pozvánku prijali tri kapely, z ktorých asi každá, v určitom zmysle , je pre niektorých z vás headliner večera. Line-up vám prezradíme neskôr, ale už teraz vieme, že zostaviť ho nebude ľahké.

Domácu scénu prídu reprezentovať punkové legendy Tri Groše. My si ešte pamätáme magnetofónové pásky, na ktorých sme pašovali túto kapelu. Je obdivuhodné a svedči to tiež o niečom, že chalani vydržali doteraz a pracujú stále na novej tvorbe. Samozrejme nevynechajú ani tie najväčšie hity ako Čadca, atď. 

Viac na: http://bandzone.cz/trigrose

Pozvali sme si aj zahraničného hosťa, ska-punk a jemu podobné žánre odprezentuje kapela Sakumprásk z Čiech.  Nebolo to síce v našom clube, ale na tejto kapele sme zažili osobne to najlepšie pogo v živote. Myslíme, že niečo podobné vás bude čakať aj v Zion clube. 

Viac o kapele na: http://bandzone.cz/sakumprask

Satira alebo irónia, či čistá recesia? Nevieme výstižne popísať tvorbu a texty kapely Kýbel Mačiek z Nitry. Myslíme, že obraz na nich by ste si mali vytvoriť sami. Odporúčame napočúvať si skladby tejto kapelky, ktoré vám určite spríjemnia aj ten najhorší deň v živote. 

Viac o skupine na: http://bandzone.cz/kybelmaciek

Myšlienka akcie FuckCover je postavená na podpore autorskej tvorby, ktorú považujme, bez ohľadu na hudobný žáner, za základ hudby a za základ  poznania niečoho nového. Neodsudzujeme inú propagáciu hudobných diel, či ide o cover alebo revival, ale chceme vyjadriť skutočnosť, že bez autorskej tvorby by nebol ani jej klon a že klon hudby by nemal prevyšovať jej autorský základ.

Lístky na akciu zoženiete aj v predpredaji, prvých niekoľko lístkov je momentálne v cene 4 €, kúpite ich v Zion clube na bare.

Akciu vo veľkej miere pomáha zabezpečiť backlinová firma Backline.sk, za čo im srdečne ďakujeme, aj vďaka nim môžeme zvyšovať kvalitu našich akcii.